Зустріч з митцем

Вересень 2019 року був насичений різноманітними цікавими подіями в Архіві-музеї. Однією з таких подій стала урочиста презентація нового надходження мистецьких творів та архівних документів від українського художника Адольфа Ошерова, який нині проживає у Німеччині.

І ось 4 жовтня відбулася несподівана але приємна зустріч-знайомство колективу Архіву-музею з митцем, який приїхав в Україну і завітав до ЦДАМЛМ України разом з дружиною Діною Езриль. Директор ЦДАМЛМ України Олена Чижова представила Адольфу Григоровичу працівників ЦДАМЛМ України, які нині опрацьовують і популяризують його художньо-документальний спадок. Митець оглянув експозицію виставкового проекту «Мистецька колекція в дар Україні», поділився спогадами про свій життєвий та творчий шлях. Приємним сюрпризом стали подарунки, які гості передали до Архіву-музею – ілюстровану книгу Агади, яку у єдиному екземплярі створив Адольф Григорович та збірник віршів Діни Езриль.

Колектив Архіву-музею щиро бажає пану Адольфу і пані Діні міцного здоров’я і насанги та сподівається на нову не менш цікаву зустріч.