Спільний проект Архіву-музею та Музею українського народного декоративного мистецтва

18 грудня 2019 р. науковий співробітник відділу використання інформації документів ЦДАМЛМ України, канд. іст. наук Ігор Резнік взяв участь у Круглому столі, що проходив у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва. Захід був присвячений обговоренню нового спільного виставкового проекту «Межигірський керамічний технікум відлуння віку», відкритого 5 грудня 2019 р. Відкривала Круглий стіл куратор проекту, завідувач відділу кераміки НМУНДМ Ірина Бекетова, яка наголосила на суспільній значущості виставки про життя і творчість майстрів художньої кераміки та подякувала усім установам, які долучились до реалізації проекту. Дослідниця долучила до експозиції копії виявлених у особових фондах ЦДАМЛМ України цінних автографів та групових фото 1920-х років «бойчукістів» В. Седляра, О. Павленко, І. Падалки.

Представник ЦДАМЛМ України висвітлив інформаційний потенціал особових фондів Архіву-музею в контексті спільного виставкового проекту (ф. 990 П. Мусієнка, ф. 1113 Н. Федорової, ф. 356 О. Павленко, ф. 389 П. Іванченка).

Дякуємо Національному музею українського народного декоративного мистецтва за запрошення долучитись до реалізації чудового проекту та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!