Знайомство з Архівом-музеєм триває

7 лютого в Архіві-музеї відбулась оглядова екскурсія для групи слухачів курсу «Діловодство з курсом англійської мови» Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Традиційна оглядова екскурсія складалася з екскурсу в історію будівлі Софійської бурси та Архіву-музею, ознайомлення з основними видами діяльності установи, складом і змістом архівних фондів, огляду експозицій виставкових проєктів.

Науковий співробітник відділу використання інформації документів, кандидат історичних наук Ігор Резнік розповів екскурсантам про основні правила оформлення документації для роботи з архівними документами у читальній залі ЦДАМЛМ України, як здійснюється пошук інформації за допомогою сайту установи та бази даних.

Екскурсію меморіальними кабінетами корифеїв української літератури і мистецтва: Платона Майбороди, Андрія Малишка, Миколи Глущенка, Олександра Довженка провела завідувач сектору зберігання та обліку музейних предметів, кандидат історичних наук Ніна Іванцова.

Архівіст відділу використання інформації документів, кандидат історичних наук Оксана Бублик ознайомила відвідувачів з експозицією виставкового проєкту «Мистецька колекція в дар Україні» та розповіла про нове надходження цінних музейних предметів від українського художника Адольфа Ошерова з Німеччини.

Нагадуємо, що замовити екскурсії та провести розрахунок можна на сайті ЦДАМЛМ України.

Слідкуйте за новинами та анонсами подій в Архіві-музеї.
https://csamm.archives.gov.ua/
https://uk-ua.facebook.com/cdamlmu
https://t.me/csamukrain