Пісенно-поетичний вечір “Тарасова дума – Лесина пісня” в Архіві-музеї

3 березня між двома пам’ятними датами – днем народження Лесі Українки (25 лютого) і Тараса Шевченка (9 березня) – в Архіві-музеї відбувся творчий вечір «Тарасова дума – Лесина пісня».

Проведений у межах літературно-музичного проєкту «Мистецькі зустрічі в Архіві-музеї» захід був ініційований ЦДАМЛМ України спільно з Центром української пісні «Народна філармонія».

Його ведучою виступила виконавиця українського фольклору та авторських пісень, громадська діячка, Заслужена артистка України, засновниця Центру «Народна філармонія» Руслана Лоцман.

Свято української музики та поезії створили натхненні виступи Народної артистки України, повного кавалеру ордену княгині Ольги Раїси Недашківської, Народної артистки України Валентини Ковальської, талановитої молоді з факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, факультету музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв.

Дякуємо Дмитру Глухенькому за відеозйомку та онлайн-трансляцію, завдяки якій тисячі людей з усього світу змогли «відвідати» наш захід; Василю Панченку за технічний супровід; усім, хто допомагав у створенні свята; та гостям, які завітали до ЦДАМЛМ України.

Зичимо міцного здоров’я, весняного настрою та невичерпного натхнення учасникам заходу та відвідувачам Архіву-музею!