ПРИРОДИ НІЖНИЙ ПАГІНЕЦЬ!

Скористайтесь шансом безпосередньо посприяти розв’язанню глобальних завдань збереження довкілля та реалізувати свій літературний хист!

Літературний конкурс творів на екологічну тематику для дітей та юнацтва імені М.І.Чабанівського «Природи ніжний пагінець», організований Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва України, за підтримки Національної спілки письменників України та Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує роботу.

Для участі в Конкурсі подається заявка, яка містить відомості про учасника-автора:

• прізвище, ім’я та по батькові (повністю);

• номінація;

• дата народження;

• клас;

• місце навчання;

• прізвище вчителя (керівника гуртка);

• електронні адреси, контактні телефони учасника й керівника (у разі наявності).

Учасники Конкурсу готують прозовий або поетичний твір та надсилають його у надрукованому вигляді на е-мейл: pluti777@ukr.net чи поштою на адресу: вул. Малишка 44, АМК «Літературно-мистецькі Плюти», с. Плюти, Обухівський район, Київська область, 08709 (із позначкою «На конкурс»).

Тексти приймаються до 31 квітня 2020 року. Обсяг – до 10 сторінок тексту, набраного в редакторі Microsoft Word, шрифт Times New Roman, розмір 14.

Прохання заявку з даними про автора та саму роботу надсилати одним файлом. Перша сторінка має містити заявку, наступні – конкурсний твір чи твори. Файли треба називати без пробілів.

За зразком: 7.Проза.ЛитвиненкоВ.docs, 11.Поезія.ІваненкоМ.docs

Цифра позначає вік конкурсанта.

Переможці конкурсу отримують Дипломи та заохочувальні призи. Твори переможців Конкурсу буде опубліковано. Журі Конкурсу вручає також Спеціальні дипломи та подарунки, відповідно їх обґрунтовуючи. Спеціальними дипломами нагороджуються вчителі (керівники гуртків) переможців Конкурсу.

Урочисте підведення підсумків планувалося 18 вересня 2020 в архівно-музейному комплексі «Літературно-мистецькі Плюти», але можливі зміни в разі введення обмежень щодо проведення масових заходів. Координатором проекту призначена завідувач архівно-музейного комплексу «Літературно-мистецькі Плюти» Л.С.Подворна.

Контактні телефони: 095-300-20-04, 045-72-2-17-42 – після 12.05.2020.