До уваги користувачів!

У зв’язку із загостренням ситуації, пов’язаної з поширенням випадків гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також з прийняттям постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та від 17 червня 2020 р. № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», і враховуючи необхідність та обов’язок усіх громадян вживати заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, робота ЦДАМЛМ України в період карантину від 18 березня до 31 липня 2020 р. (до окремого розпорядження) організована з урахуванням вимог чинного законодавства.

Враховуючи вищезазначене, звертаємо увагу користувачів архівної інформації, що у зв’язку з неможливістю працювати з оригіналами документів, виконання запитів громадян, зокрема щодо виготовлення копій документів, будуть здійснюватися після повного виходу ЦДАМЛМ України з карантину.

Інформація про відновлення роботи над запитами громадян та роботи читального залу буде розміщена на вебсайті ЦДАМЛМ України.