Нове цікаве дослідження

Нова книга вийшла друком на початку цього року у видавництві «Фоліо». Уміле поєднання художньої розповіді зі щирими зізнаннями, невдаваними емоціями, відвертими розповідями про визначну актрису, музу митців Наталію Ужвій та інформації з архівних джерел, зокрема, з фондів Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, Галузевого державного архіву Служби безпеки України, Центрального державного архіву громадських об’єднань України та Державного архіву Черкаської області, обов’язково приверне увагу всіх поціновувачів мистецтва та вишуканого українського літературного слова.  

Друзі! Звертаємо вашу увагу на можливість ознайомитися з надзвичайно цікавим архівним фондом Наталії Михайлівни Ужвій (ф. 1147), який зберігається в Архіві-музеї.

Документи Н. М. Ужвій до ЦДАМЛМ України передавалися її 3-м чоловіком, актором Є. П. Пономаренком упродовж 1990-1993 рр.

Фонд налічує 485 одиниць зберігання (2381 документ). Біографічні матеріали Н. М. Ужвій, тексти зіграних нею ролей, індивідуальні та групові фото, мемуари про діячів мистецтва, статті та спогади про акторку, її листування з різними особами чекають на вас у нашому читальному залі після 25 січня.

Ваш Архів-музей