Готуємося до зустрічі в Плютах після локдауну!

За декілька днів до оголошення Київщини територією посиленого карантину для зручності відвідувачів на території архівно-музейного комплексу «Літературно-мистецькі Плюти» ми розмістили нові внутрішні й зовнішні навігаційні знаки.

На початку туристичного маршруту встановлено стовп з навігаційними покажчиками напрямів руху та назвами музейних локацій. Написи на покажчиках доповнено асоціативними емблемами. На кожній же з окремих архітектурних споруд комплексу на стилізованих ланцюгах розміщено пояснювальні таблички. Всі вони виконані в єдиному стилі у вигляді сувоїв пергаменту у вохряно-коричневих тонах та, крім назв об’єктів, містять такі засоби музейної комунікації як QR-коди.

Тепер за допомогою спеціальної програми на вашому смартфоні для зчитування цього коду та виходу в мережу Інтернет кожен відвідувач зможе без сторонньої допомоги отримати найсуттєвішу інформацію про той чи інший об’єкт архівно-музейного комплексу. До того ж наявність QR-кодів зробила екскурсійну інформацію про «Літературно-мистецькі Плюти» доступнішою для людей, що мають особливі потреби – вади слуху.

До речі, на трасі Київ-Обухів теж є інформаційний стенд з точною інформацією про розташування «Літературно-мистецьких Плютів».

До зустрічі в Плютах у квітні!