Навчальна документознавча практика в Архіві-музеї

19 квітня на базі ЦДАМЛМ України розпочалася навчальна документознавча практика студентів І курсу спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа» факультету менеджменту освіти та науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, що триватиме до 16 травня.

Під час першої онлайн зустрічі, що відбулася 23 квітня, координатор практики від ЦДАМЛМ України – кандидат історичних наук, провідний архівіст відділу використання інформації документів та комунікацій Ігор Резнік розповів студентам про архівну систему України, особливості ЦДАМЛМ України порівняно з іншими архівами, продемонстрував цінні світлини та рукописи з особових фондів установи.

Також практиканти дізналися про функції структурних підрозділів Архіву-музею та переглянули презентацію про основні види його діяльності.

Спільно з керівниками практики – доцентами кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності Світланою Цимбал та Галиною Вороновою були обговорені практичні завдання, які будуть виконуватися студентами під час проходження практики.

Архів-музей щиро бажає допитливим і активним студентам успіхів та наснаги у проходженні практики і навчанні!