Презентація альманаху-каталогу «Барвиста палітра земляків»

Альманах-каталог «Барвиста палітра земляків»

12 червня провідний архівіст відділу використання інформації документів та комунікацій ЦДАМЛМ України, кандидат історичних наук Ігор Резнік відвідав урочисту презентацію альманаху-каталогу «Барвиста палітра земляків», що відбулася у Боярському краєзнавчому музеї.

Каталог підготовлений колективом Боярського краєзнавчого музею на чолі з директором Галиною Володимирівною Терпіловською і виданий за підтримки Києво-Святошинської районної державної адміністрації.

До цього художнього альманаху увійшли роботи 46 відомих сучасних акварелістів, графіків та живописців Київщини: художника, лауреата премії ім. В. Самійленка Олександра Малінченка; художника, члена Національної Спілки художників України Павла Баламаджі; живописця і графіка, члена Національної спілки художників України і Всесвітньої академії мистецтв (Франція) Володимира Слєпченка; художниці-акварелістки, членкині Спілки художників УРСР Кіри Полякової; художника і поета Андрія Ткаченка; художника-ілюстратора Віктора Григор’єва; художника Олексія Бойка; графіка Володимира Вишняка; художників-мариністів Василя Ганжуги і Олександра Жукова та ін.

Альманах-каталог «Барвиста палітра земляків»

Дуже символічно, що у цьому виданні представлена творчість різних поколінь мистецької родини Боярської територіальної громади та цілих мистецьких династій.

Один з примірників каталогу був подарований ЦДАМЛМ України та доступний для перегляду у читальному залі установи.

Вітаючи організаторів та гостей заходу від імені Архіву-музею, І. Резнік презентував документи видатного художника-боярчанина Олександра Богомазова, чий особовий фонд (ф. 360) зберігається в ЦДАМЛМ України, та запросив шанувальників українського образотворчого мистецтва ознайомитися з ними та з роботами інших художників у читальному залі Архіву-музею.