Запрошуємо на «Колобіг»!

Шановні друзі! Чекаємо на вас 9 липня 2021 року о 17.00 у відділі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України «Літературно-мистецькі Плюти».

Атмосферний захід відбудеться у форматі «OPEN-AIR» на мальовничій території архівно-музейного комплексу. Ми продовжуємо відновлювати історичні культурні традиції і просимо завітати на поетично-музичну ватру «КОЛОБІГ».

Модерацію зустрічі письменників та знавців сучасної літератури запропоновано взяти на себе відомому українському письменнику, перекладачу, редактору, журналісту, громадському діячу, видавцю, члену Національної спілки журналістів України, члену Національної спілки письменників України Сергію Пантюку.

До участі скликаємо популярних українських літераторів та виконавців авторської пісні. Про свою готовність відвідати «КОЛОБІГ» вже заявили: Тетяна Шептицька, Микола Гриценко, Тетяна Череп-Пероганич, Анна Богряна, Дмитро Лінартович, Юлія Мухачова, Ігор Двигало, Олена Гетьманець, Євген Ротерман, Василь Трубай.

Усі зацікавлені матимуть можливість наживо поспілкуватись з провідними майстрами слова, побачити книжкові новинки, подискутувати на наболілі теми. Яскравим акцентом заходу стануть виступи авторів сучасної української пісні під власний акомпанемент.

Охочі отримають автографи та можливість зробити фото з літературними кумирами. Захід відбудеться за підтримки Державної архівної служби України, Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України та Української територіальної громади.

Жодна онлайн-презентація не може стати повноцінною альтернативою живому обговоренню, жодний зум-ефір не може передати енергетику спілкування з талановитими людьми чиї імена складають скарбницю української літератури.
Приїздить, точно буде цікаво!

Адреса: Київська обл., Обухівський р-н, с. Плюти, вул. Малишка, 44, АМК «Літературно-мистецькі Плюти».

До нас можна доїхати маршруткою № 313 «Київ-Українка» від станції метро «Видубичі» до зупинки «Лісод».

Довідки за телефоном +38(095)300-20-04