Онлайн-конференція в Архіві-музеї

29 липня Архів-музей провів онлайн-конференцію, присвячену грантовому проєкту «Комплексна система інформатизації Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України».

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

До участі в заході були запрошені студенти НПУ ім. М. П. Драгоманова, викладачі, науковці, архівісти.

Спікери конференції розповіли про ідею проєкту, його головні засади та перспективи розвитку.

Зокрема, директор ЦДАМЛМ України Олена Чижова розповіла про склад фондів Архіву-музею та необхідність переведення документів в цифровий формат. Виходячи з цих позицій, обґрунтувала участь архіву у грантовій програмі УКФ, актуальність та мету проєкту.

Керівник проєкту, заступник директора – головний зберігач фондів Тамара Малярчук повідомила про етапи виконання проєкту, його завдання та цільову аудиторію, а також користь досвіду для інших дотичних установ.

Завідувач сектору інформаційних технологій Ростислав Загорулько проінформував про програмний засіб, його пошукові можливості та види робіт, які будуть автоматизовані за його допомогою.

Провідний архівіст відділу використання інформації документів та комунікації Ігор Резнік доповів про інноваційність та унікальність проєкту, очікувані результаті від нього та умови роботи з програмним продуктам користувачам.

По завершенню онлайн-зустрічі доповідачі відповіли на запитання учасників. Більшість питань стосувалася умов роботи у віртуальному читальному залі та пошукових можливостей комплексної системи.