Знайомство з Архівом-музеєм

13 вересня на екскурсію до ЦДАМЛМ України разом із доктором історичних наук, професором кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Юрієм Михайловичем Сорокою завітали студенти 1-го курсу освітньої програми «Архівістика та управління документацією» історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Завідувач сектору просвітньої та виставкової роботи відділу використання інформації документів та комунікації Ігор Резнік розповів гостям про особливості Архіву-музею та склад його фондів, ознайомив зі зразками архівних справ та з правилами функціонування читального залу і замовлення документів, а також провів екскурсію меморіальними кабінетами поета Андрія Малишка, композитора Платона Майбороди та художника Миколи Глущенка.

Начальник відділу забезпечення збереженості документів Тетяна Снєжкова запросила студентів до архівосховища, де презентувала унікальні рукописи поезій Тараса Шевченка, що зберігаються в його особовому фонді.

Провідний архівіст відділу використання інформації документів та комунікацій Оксана Бублик ознайомила гостей із меморіальним кабінетом кінорежисера Олександра Довженка та провела екскурсію виставкою творів і документів українського художника з Німеччини Адольфа Ошерова.

Директор ЦДАМЛМ України Олена Чижова побажала майбутнім архівістам і документознавцям наснаги в опануванні цієї непростої спеціальності та висвітлила її перспективи в сучасну цифрову епоху.

Дякуємо за візит та висловлюємо надію на подальшу плідну співпрацю!