До Архіву-музею завітали гості

Новий робочий тиждень у Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва України розпочався з цікавої зустрічі. Гостями Архіву-музею стали український науковець, громадський діяч, Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь та виконавчий директор ГО «Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу» Тетяна Колтунова (Терен).

Архівістів та гостей об’єднав спільний інтерес до знакової постаті українського письменника-шістдесятника, режисера, актора, сценариста та поета, першого президента українського відділення ПЕН-клубу Миколи Вінграновського.

У Архіві-музеї зберігається низка документів, що висвітлюють життєвий та творчий шлях митця, особливо цінним серед них є текст його виступу на 54-му конгресі ПЕН у Монреалі 28 вересня 1989 р.

Гості Архіву-музею отримали змогу не лише ознайомитися з архівними фондами, а й оглянути експозиції меморіальних кабінетів українських митців, виставкові проєкти.

Висловлюємо вдячність за цінне поповнення бібліотечної колекції ЦДАМЛМ України та щиру надію на те, що зустріч стане запорукою подальшої плідної творчої співпраці!