Традиційні та новітні форми і методи музейної комунікації у ЦДАМЛМ України

Працівники Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України активно долучаються до участі у наукових та освітніх заходах.

26 листопада завідувач сектору зберігання та обліку музейних предметів, кандидат історичних наук Ніна Іванцова та завідувач відділу «Літературно-мистецькі Плюти» ЦДАМЛМ України Лілія Подворна взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Музейна педагогіка в науковій освіті», організаторами якої виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Національна академія мистецтв України, Центр ЮНЕСКО «Мала академія наук України», кафедра ЮНЕСКО з наукової освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Доповіді наших колег були присвячені традиційним та новітнім формам і методам музейної комунікації у ЦДАМЛМ України та інноваційним формам і методам культурно-освітньої роботи архівно-музейного комплексу «Літературно-мистецькі Плюти», розширенню сфери впливу архівних та музейних закладів на громадськість.

Захід об’єднав понад 200 науковців та працівників музейних установ довкола питань пошуку нових форм комунікації музеїв із суспільством, розвитку сучасних тенденцій, наукових підходів та перспектив педагогічної діяльності музеїв України в умовах викликів сучасності.

Дякуємо організаторам за запрошення до участі та висловлюємо надію на плідну та цікаву співпрацю!