Всекраїнська наукова конференція XXI Джерелознавчі читання

Традиційною стала участь працівників Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України у джерелознавчих читаннях, які щорічно відбувається з ініціативи кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки на історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Цього року конференція під назвою «Актуальні проблеми розвитку архівознавства, джерелознавства та документознавства: виклики цифрового суспільства» вперше була проведена в онлайн форматі.

Участь у ній узяли наші колеги – завідувачка сектору взаємодії з юридичними особами та дорадчими органами відділу формування Національного архівного фонду Альона Шпаргало (тема доповіді «Нові надходження до Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України з установ та організацій на прикладі Національної спілки фотохудожників України») та головний спеціаліст відділу довідкового апарату документів Анастасія Чумаковська (тема доповіді «Архіви в соціальних мережах: ефективна маркетингова стратегія та особливості взаємодії (на прикладі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України)»).

Захід об’єднав понад 60 представників архівних та бібліотечних установ, університетів, наукових інституцій з різних куточків України.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам та співорганізаторам заходу, зичимо успіхів у науковій і практичній діяльності та з нетерпінням очікуємо на нові цікаві спільні проекти!