9 червня – Міжнародний день архівів

Із задоволенням підтримуємо ініціативу Міжнародної ради архівів (International Council on Archives) та долучаємось до участі у Міжнародному дні архівів та Міжнародному тижні архівів (6-10 червня 2022 р.), який цього року проходить під гаслом «Архіви – це ви» #ArchivesAreYou

Усім серцем щиро вітаємо наших українських та міжнародних колег зі святом і пропонуємо переглянути відео, яке підготував Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України.

У нашому відео ми звертаємося до світу і розповідаємо про те, що у цей трагічний час колектив архіву працює і продовжує збирати, описувати, зберігати і всебічно використовувати документи. Ми переконані, що архів – це, передусім, люди, які у ньому працюють і, незважаючи на повномасштабну збройну агресію російської федерації проти України, щоденно забезпечують збереження архівних документів як вмістилища національної пам’яті українців.

Дякуємо архівістам, які сьогодні зі зброєю в руках захищають нашу країну і наше право на майбутнє, Збройним силам України і всім хто допомагає Україні і наближає мир та перемогу!

Слава Україні!

#ArchivesAreYou

#IAW2022

#ICAInternationalCouncilonArchives

#ЗвіроюуПеремогуУкраїни

#ЦДАМЛМ_України

#архів_музей_літератури_і_мистецтва_України