Увага! Поповнення довідково-пошукового апарату ЦДАМЛМ України онлайн!

До уваги дослідників: на вебсайт Архіву-музею в розділі «Описи фондів» додані оцифровані описи архівних документів (Оп. 1, Том 5 і Том 6) з останнього надходження до фонду №979 «Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка». Документи з цих описів охоплюють періоди 1996–2000 і 2001–2008 рр.

Серед них – документи про висунення на здобуття Шевченківських премій, про участь в конкурсі і присудження премій таких відомих українських митців як: у номінації «література» – Юрій Андрухович, Василь Барка, Павло Глазовий, Ірина Жиленко, Яр Славутич, Василь Шкляр, Віра Вовк, Володимир Сингаївський; «театральне мистецтво» – актор Богдан Бенюк, співак Володимир Гришко; «музична творчість» – композитор Лев Колодуб, співак Анатолій Солов’яненко; у номінації «народне мистецтво» – Федір Примаченко, Ганна Собачко-Шостак, а також документи багатьох інших митців. Варто відзначити, що багато з них є фондоутворювачами ЦДАМЛМ України.

Запрошуємо дослідників та шанувальників українського мистецтва до вивчення їхніх документів на електронному ресурсі «Комплексна система інформатизації ЦДАМЛМ України».