Документи ЦДАМЛМ України представлені на міжнародному рівні!

8-9 вересня 2022 р. у м. Тбілісі (Грузія) відбулась щорічна Міжнародна наукова онлайн-конференція «Archival and Source Studies – Trends and Chellenges» («Архівні і джерелознавчі студії – тренди і виклики»), організована Національним Архівом Грузії.

Цьогорічна конференція була присвячена 30-річчю відновлення дипломатичних відносин Грузії з іншими країнами та об’єднала понад 100 науковців з 20 країн (США, Грузії, Великої Британії, Франції, Італії, Польщі, Фінляндії, Азербайджану, Словаччини, України та ін.).

Завідувач сектору просвітньої та виставкової роботи відділу використання інформації документів, канд. іст. наук Ігор Резнік виступив з доповіддю на тему «The Documents of Georgian Artists and Scientists From the Fonds of the Central State Archive-Museum of Literature and Art of Ukraine As a Historical Source» («Документи грузинських митців і науковців з фондів ЦДАМЛМ України як історичне джерело»).

У доповіді та презентації до неї були представлені документи з фондів Архіву-музею, що розкривають історію розвитку грузинського мистецтва та українсько-грузинських взаємозв’язків у культурній і науковій сфері.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам конференції та науковому консультанту, науковому співробітнику науково-дослідного інституту ім. Д. Джанелідзе при Грузинському Державному університеті театру і кіно Грузії імені Шота Руставелі Русудан Кварацхелії. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Щорічна Міжнародна наукова онлайн-конференція «Archival and Source Studies – Trends and Chellenges» («Архівні і джерелознавчі студії – тренди і виклики»). Організатор – Національний Архів Грузії. 2022 р.
Завідувач сектору просвітньої та виставкової роботи відділу використання інформації документів, канд. іст. наук Ігор Резнік.