Конкурс на здобуття премії імені Бориса Лятошинського

#ВартуєВашоїуваги!

Конкурс на здобуття премії імені Бориса Лятошинського

Архів-музей продовжує інформувати про цікаві проєкти та заходи колег, друзів та партнерів. Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило про прийом робіт на конкурс на здобуття премії ім. Б. Лятошинського у 2023 році, яка щороку у січні присуджується професійним композиторам за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості.

На конкурс приймаються завершені музичні твори у жанрі академічного музичного мистецтва, які були написані та оприлюднені (виконані) протягом останніх п’яти років, але не пізніше ніж за місяць до їх висунення на здобуття премії.Прийом документів триватиме до 1 грудня 2022 року включно.

Детальніше про умови на сайті Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти https://arts.gov.ua/3704-2/

Положення про премію https://ips.ligazakon.net/document/re30430?an=1

У Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва України зберігається особовий фонд видатного українського композитора, диригента, педагога, лауреата Державної премії ім. Т. Шевченка Бориса Миколайовича Лятошинського (1895–1968).

Ознайомитися з описом особового фонду митця можна на сайті Архіву-музею https://csamm.archives.gov.ua/…/uploads/2022/09/0181-1.pdf за допомогою ресурсу «Комплексна система інформатизації ЦДАМЛМ України» https://ksi-csamm.archives.gov.ua/inventories/1746/

#ВартуєВашоїуваги!
#ЦДАМЛМ_України
#архів_музей_літератури_і_мистецтва_України