Засідання колегіальних органів Архіву-музею

Перший тиждень листопада плідно завершився низкою засідань колегіальних органів Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.

03 та 04 листопада 2022 р. відбулося засідання колегії Архіву-музею, Науково-методичної ради та Експертно-перевірної комісії.

Під час чергового засідання колегії Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України було розглянуто наступні питання:
1. Про проведення переміщення друкованих видань ЦДАМЛМ України.
2. Стан функціонування та наповнення контентом комплексного програмного продукту «Комплексна система інформатизації». Робота читального залу в цифровому форматі.
3. Про стан дотримання вимог законодавчих актів України у сфері кадрової політики в ЦДАМЛМ України.
4. Про заходи щодо дотримання протипожежної безпеки та організація роботи з цивільного захисту в ЦДАМЛМ України.
5. Заходи про запобігання корупції в ЦДАМЛМ України.
6. Про стан опрацювання документів НАФ у фондах особового походження, створення та вдосконалення системи довідкового апарату до них.

Захід відбувся у змішаному форматі за участі членів колегії та запрошених осіб, частина з яких приєдналася у режимі відеозв’язку. Участь у засіданні узяли: члени колегії – начальник управління комунікацій Укрдержархіву, кандидат історичних наук Юлія Прилепішева, директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, кандидат історичних наук, Голова Спілки архівістів України Олександр Гаранін; працівники ЦДАМЛМ України – начальник відділу «Літературно-мистецькі Плюти» ЦДАМЛМ України Лілія Подворна та провідний юрисконсульт Юлія Демчук.

За результатами проведеного засідання було прийнято ряд відповідних рішень.На засіданні науково-методичної ради ЦДАМЛМ України було розглянуто тексти доповідей працівників ЦДАМЛМ України для участі у міжнародних та всеукраїнських конференціях.

Також відбулося засідання Експертно-перевірної комісії, на якому було погоджено номенклатури справ на 2023 рік та положення про ЕК установ та організацій – джерел формування НАФ, серед яких Всеукраїнська творча спілка «Спілка дизайнерів України», Національний заслужений академічного ансамблю танцю України ім. Павла Вірського та Комунального Концертного закладу культури «Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Л.М.Ревуцького», та розглянуто організайно-методичні питання щодо приймання документів особового походження.