Увага! Новий проєкт ЦДАМЛМ України з оцифровування документів

За участі Голови Укрдержархіву Анатолія Хромова відбулося підписання договору про співробітництво з корпорацією FamilySearch International (США) двох архівних установ – Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України та Державного архіву Рівненської області.

Директор ЦДАМЛМ України Олена Чижова та офіційний представник корпорації FamilySearch в Україні Олександр Січкаренко підписали договір про реалізацію важливого проєкту з оцифрування біографічних документів з особових фондів Архіву-музею. Мета проєкту – допомагати людям у вивченні їх сімейної історії та надати дослідникам можливість працювати дистанційно з якісними цифровими копіями документів.

Всього у рамках проєкту в 2023 році буде оцифровано та завантажено для перегляду до Комплексної системи інформатизації ЦДАМЛМ України понад 80 000 аркушів особистих документів українських митців (Л. Кауфмана, К. Стеценка, родини Требінських, О. Могилянського та ін.), серед яких автобіографії, листи, посвідчення, анкети, особові справи, спогади тощо.

Запрошуємо до перегляду наших документів у КСІ!