Учора на 75 році життя відійшов у засвіти Сергій Іванович Білокінь (1948-2023)

Учора на 75 році життя відійшов у засвіти Сергій Іванович Білокінь (1948-2023) – знаний історик, джерелознавець, бібліограф, мемуарист, бібліофіл та самовідданий дослідник, який повертав пам’ять про страшні сторінки нашої історії, знакові постаті, що були приречені до забуття тоталітарним режимом, безкомпромісно та послідовно досліджував теми більшовицьких репресій, втрат культурної спадщини.

Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України приєднується до слів співчуття рідним та близьким видатного українського науковця, доктора історичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, дійсного члена Української вільної академії наук, почесного академіка Академії наук вищої школи України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, автора понад 1300 наукових праць.

Сергій Іванович Білокінь фондоутворювач ЦДАМЛМ України, тривалий період плідно співпрацювали та формували його особовий фонд. Він неодноразово був гостем та учасником спільних заходів, досліджував фонди ЦДАМЛМ України. Світла пам’ять видатному науковцю та справжньому патріоту.

Історик мистецтва, культуролог, джерелознавець С.І.Білокінь під час виступу на вечорі пам’яті М.Л.Бойчука. Великий зал Київського Будинку художника.
11 грудня 1987 р. ЦДАМЛМ України, ф. 356, оп. 1, од.зб. 367.
З бібліотечної колекції ЦДАМЛМ України.