Семінар-практикум для студентів-мистецтвознавців

20 квітня 2023 р. співробітники ЦДАМЛМ України провели семінар практикум для студентів Інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру, кiно і телебачення іменi І. К. Карпенка-Карого.

Майбутні кінознавці, театрознавці і актори дізналися як зареєструватися для роботи в читальному залі Архіву-музею, ознайомилися з особливостями його роботи і правилами заповнення документації (заяв, аркушів користування, бланків замовлень) та переглянули цікаві архівні документи (кіносценарії, рукописи листів, світлини) з історії театрального та кіномистецтва.

Також студенти навчилися користуватися архівними пошуковими інформаційними ресурсами: вебсайтом, каталогом, Комплексною системою інформатизації ЦДАМЛМ України та базою даних «Архівні фонди ЦДАМЛМ України».

Архівісти поділилися з молоддю досвідом тематичного пошуку архівних документів, друкованих видань, зображень музейних предметів та їх використання для підготовки публікацій, створення стаціонарних і онлайнових виставкових проєктів.

Бажаємо нашим гостям успіхів і наснаги в опануванні творчих професій та чекаємо вас у майбутньому в читальному залі Архіву-музею!