Інформаційні ресурси Архіву-музею представлені на Всеукраїнській науковій конференції

21 квітня 2023 р. в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційна діяльність: історія, сьогодення, майбутнє».

Захід пройшов у змішаному форматі (особистої участі та онлайн виступів) та об’єднав представників понад 20-ти установ – навчальних закладів, архівів і бібліотек. У вітальному слові до учасників конференції декан факультету технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова, канд. пед. наук Тетяна ЧЕРНОВА висловила вдячність ЦДАМЛМ України та іншим установам за плідну співпрацю і внесок у розвиток професійної підготовки студентів.

Вже 6 років поспіль студенти університету проходять навчальну документознавчу практику на базі Архіву-музею та долучені до різноманітних цікавих заходів установи.

У доповіді завідувача сектору просвітньої та виставкової роботи відділу використання інформації документів та комунікацій ЦДАМЛМ України, канд. іст. наук Ігоря РЕЗНІКА «Цифровізація документів і діджиталізація архівної справи у Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва України» були висвітлені успіхи Архіву-музею в сфері діджиталізації, представлені пошукові можливості електронних інформаційних ресурсів ЦДАМЛМ України (вебсайту, Комплексної системи інформатизації, Facebook-сторінки, Telegram-каналу, інформаційно-пошукових баз даних та інших ресурсів) та досягнення з оцифрування архівних документів і інформаційно-довідкового апарату.

Дякуємо організаторам конференції за запрошення та теплий прийом і сподіваємось на продовження плідної співпраці!