Онлайн зустріч з майбутніми колегами

Насичено та плідно триває Тиждень архівів (5-9 червня 2023 р.) у Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва України. Зокрема, наша установа стала організатором ознайомчої лекції для студентів Національного авіаційного університету, яка відбулася 7 червня 2023 року в режимі онлайн конференції, під час якої представники відділів з основної діяльності ЦДАМЛМ України розповіли про свою роботу, відповіли на запитання студентів та поділилися планами на майбутнє.

Директор ЦДАМЛМ України Олена Чижова розповіла про сьогодення установи, основні пріоритети діяльності та здійснила екскурс в історію установи. Про формування джерельної бази ЦДАМЛМ України документами літературно-мистецького напряму розповіли завідувач сектору взаємодії з юридичними особами та дорадчими органами відділу формування НАФ Марина Юшкевич, головний спеціаліст відділу формування НАФ Віталіна Микитенко.

Тема описування фондів особового походження була розкрита головним спеціалістом відділу довідкового апарату Анастасією Чумаковською. Про забезпечення збереженості документів розповів провідний спеціаліст Святослав Осієвський. Доповідь завідувача сектору просвітньої та виставкової роботи відділу використання інформації документів та комунікацій ЦДАМЛМ України Ігоря Резніка була присвячена використанню архівних документів та діджиталізації архівних послуг».

Студенти університету узяли активну участь у заході та підготували ґрунтовні доповіді, у межах яких здійснили аналіз інформаційних ресурсів архівних установ у мережі Інтернет. Висловлюємо вдячність завідувачу кафедри історії та документознавства Національного авіаційного університету Ірині Тюрменко та студентам університету за активність, зворотній зв’язок та інтерес до теми збереження документальної спадщини.

Безмежно дякуємо захисникам України за можливість працювати, навчатися і навчати, підвищувати свій фаховий професійний рівень!

Віримо у Перемогу України! Слава ЗСУ! Слава Україні!

#ЗвіроюуПеремогуУкраїни

#ЦДАМЛМ_України

#архів_музей_літератури_і_мистецтва_України

Запрошуємо скористатися ресурсами Архіву-музею у мережі:

• Комплексна система інформатизації ЦДАМЛМ України https://ksi-csamm.archives.gov.ua

• Сайт ЦДАМЛМ України https://csamm.archives.gov.ua/

• Описи фондів ЦДАМЛМ України https://csamm.archives.gov.ua/opysy-fondiv/

• YouTube-канал ЦДАМЛМ України

https://www.youtube.com/channel/UCKI0LjDaKNui5pQvke-Ut9A

• Telegram-канал АРХІВ-МУЗЕЙ https://t.me/csamukrain

• Instagram https://www.instagram.com/_archive_museum_/