Знайомство студентів з Архівом-музеєм

З початком нового навчального року ЦДАМЛМ України вкотре відкриває свої двері для молоді та знайомить із зручними інформаційно-пошуковими сервісами та архівними першоджерелами. 12 вересня 2023 р. до Архіву-музею у режимі онлайн завітали здобувачі освіти 3 курсу спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Завідувачка сектору користування документами та АІПС відділу використання інформації документів Людмила ШВАЙКОВСЬКА за допомогою платформи Google Meet та презентації ознайомила студентів зі структурою архівної системи України і ЦДАМЛМ України, його історією, функціями та особливостями роботи у режимі онлайн. Також студенти дізналися як зареєструватися користувачем у читальному залі та дистанційно шукати необхідну інформацію і замовляти справи, як користуватися інформаційними ресурсами Архіву-музею та новими інформаційно-пошуковими сервісами для дослідників, а також про особливості роботи читального залу в умовах воєнного стану. Цікавою й корисною для майбутніх істориків і архівістів була і презентація сканкопій архівних документів з особових фондів ЦДАМЛМ України – рукописів творів українських митців, давніх світлин і листів, цінних творів образотворчого мистецтва та ін.

Бажаємо студентам-історикам наснаги і успіхів в опануванні професії та запрошуємо до читального залу для вивчення архівних першоджерел!