День художника

Нещодавно в Україні відзначили День художника, а в ЦДАМЛМ України у теплій творчій атмосфері відбулася зустріч директора Олени Валеріївни Чижової з українською художницею, кандидатом мистецтвознавства, доктором філософських наук, членом Національної спілки художників, Заслуженою діячкою мистецтв України (2006), учасницею виставок в Україні та за кордоном, кураторкою виставок українських митців за кордоном, авторкою монографій та статей з історії та теорії образотворчого мистецтва Ольгою Миколаївною Петровою.

Під час зустрічі Ольга Миколаївна передала до ЦДАМЛМ України свої книги: «”Комедія” Данте Аліг’єрі. Мистецький коментар ХIV-ХХ століть», «Сміх, автор, твір: З української візуальності 1960-2000-х», «Тбілісі – любов моя», а також рукописну книгу відгуків на свою виставку «Інші береги». У Архіві-музеї триває робота над формуванням особового фонду Ольги Петрової. Протягом декількох років Ольга Миколаївна передає до нашої установи свої документи і наразі до її особового фонду вже включено рукописи, особисті світлини, публікації, а також документи про українську художницю Таїсію Жаспар.

Ми щиро вдячні Ользі Миколаївні за довіру до нашого Архіву-музею та сподіваємось на подальшу співпрацю. Бажаємо міцного здоров’я та мирного неба.